Bezpieczeństwo przede wszystkim!

 

Wydarzenie odpowiada na potrzeby coraz bardziej świadomych klientów, którzy chcą zobaczyć i przetestować nowe rozwiązania zwiększające  bezpieczeństwo sanitarno-epidemiologiczne.
Choć sprzedaż w tym sektorze stale rośnie, rośnie także konkurencja, coraz trudniej się wyróżnić i zbudować wiarygodną markę. W związku z obecną sytuacją na świecie wszyscy poszukujemy najlepszych produktów i rozwiązań, które ochronią naszych bliskich i pracowników. 
Jeszcze do niedawna sami byliśmy klientami potrzebującymi najlepszych rozwiązań, przygotowywaliśmy nasz obiekt - EXPO Kraków na przyjęcie gości w nowym reżimie sanitarnym. Rozumiemy więc sytuację firm, które tak jak my spędziły wiele godzin na przeglądaniu ofert. Z pewnością zaoszczędzilibyśmy dużo czasu, gdybyśmy mogli wziąć udział w wydarzeniu, na które zapraszamy.

 

 

Weź udział w targach - zarejestruj się online

Dlaczego warto wziąć udział w targach ANTYCOVID EXPO? Z kilku prostych powodów - cała branża zabezpieczeń sanitarnych w jednym miejscu, unikalne oferty, promocje i nowoczesne rozwiązania technologiczne. Zarejestruj się już dziś, wejdź szybciej i bezpieczniej na targi, a przede wszystkim bądź na bieżąco.

 

 

Wygraj pakiet środków sanitarnych dla Twojej firmy

​​Szczegóły już wkrótce.
 

 

 

Podział branżowy

Artykuły
bezpieczeństwa
osobistego

Technologie
oczyszczania
i dezynfekcji
przestrzeni

Środki do
dezynfekcji

Sprzęt ochronny

Usługi

 

 

 

 

 

 

Targi, prezentacje, szkolenia, doradztwo

 

 

W trakcie dwóch intensywnych dni będziecie Państwo mieli okazję do zapoznania się z kompletną ofertą.

Każda fabryka, sklep, salon czy gospodarstwo domowe poszukuje produktów i rozwiązań,

które zapewnią odpowiednią ochronę pracowników oraz członków rodziny.

 

 

Targom towarzyszyć będą warsztaty oraz pokazy technologii,  między innymi oczyszczających powietrze w pomieszczeniach zamkniętych. Ofertę uzupełnią szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy,

doradcze, psychologiczne.

 

 

 

Aktualności

 

 

 

Patronaty i współpraca

 

Patronat medialny